28 wrzesień 2021

Ważny Komunikat w spr. danych osobowych uczestników VII sesji OPS

Zgodnie z wymogami Senatu RP, na liście uczestników VII sesji OPS wymagany jest PESEL. Będziemy zwracać się do akredytowanych osób telefonicznie i mailowo z prośbą o uzupełnienie zgłoszenia.
Jednocześnie podajemy informacje Senatu w spr. ochrony danych osobowych.
Krystyna Lewkowicz

Zgodnie z art. 37 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s. 1), zwanego dalej „RODO” w Kancelarii Senatu został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych – Rafał Skolimowski oraz osoba zastępująca Inspektora Ochrony Danych podczas jego nieobecności – pani Alicja Adamus.
Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z tym przetwarzaniem danych.
Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych korespondencyjnie:
Kancelaria Senatu
ul. Wiejska 6/8
00-902 Warszawa

27 wrzesień 2021

Podsumowanie akredytacji na VII sesję OPS w Senacie RP, 4 .10.2021 r.

VII Sesja OPS odbędzie się w Senacie RP w dniu 4.X.2021 r. o godz. 12.00 Wszyscy akredytowani na sesję delegaci otrzymali potwierdzenie akredytacji drogą mailową.
Z uwagi na wyczerpanie miejsc, kolejne akredytacje nie będą już przyjmowane. Jeśli ktoś nie otrzymał potwierdzenia, np. wskutek niedoskonałości poczty elektronicznej lub jej braku, proszony jest o pilny kontakt pod numerem 605 957 084.
Prosimy sprawdzać swoją pocztę elektroniczną i śledzić komunikaty w spr. VII sesji zamieszczane na www.parlamentseniorow.pl
Z pozdrowieniami
Krystyna Lewkowicz
Przewodnicząca Prezydium OPS

Informacja dla delegatów - dokument WORD

20 wrzesień 2021

Ważny komunikat w spr. VII sesji OPS

Przypominamy, że pozostał jedynie ostatni tydzień zgłaszania delegatów do udziału w VII sesji plenarnej OPS, która odbędzie się w senacie RP 4 października 2021 r.
W przypadku problemów z adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. proszę kierować pocztę na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dotychczasowe zgłoszenia zostały przyjęte i każda z osób otrzyma potwierdzenie akredytacji.
Jeśli ktoś nie otrzymał potwierdzenia, np. wskutek trudności z działaniem poczty, proszony jest o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przesyłamy projekt Deklaracji programowej VII sesji plenarnej. Ewentualne uwagi prosimy zgłaszać do dnia 25 września 2021 r.
Do zobaczenia w Senacie RP
Prezydium OPS